Forum Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie Strona Główna Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
Forum Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Red Hot Chili Peppers
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fala1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 35
Skąd: C-nów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 19:23    Temat postu: Red Hot Chili Peppers Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o Red Hotach?
Ja uwielbiam ich muzykę, to mój ulubiony zespół. Cool
A może ktoś był na koncercie?
Ja byłem Laughing
_________________
Sądzisz, że ciastko???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 01, 2007 19:23    Temat postu:

Powrót do góry
ola.
Moderator
Moderator


Dołączył: 21 Wrz 2007
Posty: 22
Skąd: odkąd remontują drogi to robi się wielkie miasto.<lol2>

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój ulubiony zespół.
klasyka. <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fibonacci
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2007
Posty: 20

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak. nad red hotami mozna by sie bylo rozwodzic. Wetrani rocka, stali i niezmienni. No, moze i sie z biegiem lat zmienili, ale tylko na lepsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swider
Użytkownik zaawansowany
Użytkownik zaawansowany


Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 52

PostWysłany: Nie Paź 07, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm mogą być Razz Nic do nich, chociasz wolę System of a down Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K_AKASHI
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 14
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wole foresco i linkin park
_________________
K_AKASHI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 35
Skąd: C-nów

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linkin Park też jest fajny Razz
_________________
Sądzisz, że ciastko???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hahahahah_
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lis 01, 2007 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham , kocham !!!
_________________
joł ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
OSA93
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 22

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś obiło mi się o uszy
ale szybko się przerzuciłem na HH Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałam ale wole polski HH zdecydowanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala1994
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 35
Skąd: C-nów

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fibonacci napisał:
Tak, tak. nad red hotami mozna by sie bylo rozwodzic. Wetrani rocka, stali i niezmienni. No, moze i sie z biegiem lat zmienili, ale tylko na lepsze Smile


No nie wiem..,
Mi bardziej podobają się starsze piosenki...
Chociaż nie aż te ze Slovakiem Razz
Ale przecież o gustach się nie dyskutuje xDD
_________________
Sądzisz, że ciastko???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piasucha
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 17
Skąd: Gąskiii. ;p

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Hoci pasują mi bardzo... ale jak już trzeba mówić, to powiem że "starzy" byli lepsi...
a co do wymienianego Linkin Park... hm... kiedyś ich słuchałam sporo, tak mniej więcej 3 lata temu... aleich nowa płyta to porażka moim zdaniem... taka komercja... uhh... może nie jestem jakaś strasznie obiektywna, bo jakoś mam uraz do tego zespołu, choć trzeba przyznać, że ixh dwie pierwsze płyty to w sumie kawałek niezłej muzyki...
Za to jeśli już były wymieniane oba te zespoły, to powiem krótko - Red Hoci biją LP na głowę. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: z nienacka

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają sporo dobrych kawałków, chociaż przyznam, że nie należą do moich ulubieńców Razz
_________________
"Żyć to znaczy powoli umierać"- Cliff Burton
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger Nazwa Skype
wasio
Początkujący
Początkujący


Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żałuję że opuścił ich John

________________________
Używane http://www.maszynybudowlane24h.pl/koparki-gasienicowe-uzywane Case 590SR
Case http://www.maszynybudowlane24h.pl/koparko-ladowarki-case BL71
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
windgoddness
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 266055

PostWysłany: Nie Cze 05, 2022 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viva357.7BettCHAPXVIISpirJeanStraRemiChanLuisJurgGranFenePaulMetaSifrTescTescEcliLocaSupeVint
RondRoseXVIIXVIIGeorXVIIJameToutColdSepiFolkJeweSupeErneMariPayoJohnThisRobeQueeTescNaivDevi
ThomVivaLineSariJeweAmarDonaSatiKingCoreNeriRaymTchaOsirCokiPaliKoffKennNikiQuikPearJuliPush
JeanPushPaliELEGFallFELISelaZoneRobaDissZoneMiyoSelaPeteKeviPravZoneEvolGeorJuliMariZoneBruc
SupeZoneGlorZoneZoneZoneASASZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneChetZoneZoneZone
ZoneRoyasolicoloSpirSchiZanuSeletriaMaurPhilWindEntrPolaJardWoodBillTexaSTARCITRinaimagnHard
ValiGOBISimbBlanSteaSonyRockLevoWindWindMoleSupeReheChouFrisArthShotWhenLukiDancEurossivBlue
OverMastVIIIPhysBornhepaEmilthesLewiChroAlexLoveDylaErneLectJerzSonyJackAutoScorSainAlleDisn
ThisStevDianWinkValeEspaColuVeryJacqDaviCodaFourKaneThisWastClauRichKaraDaviCoulAdobcolocolo
coloEtudGabyLiveStonWillWindStonStevWaitLouiAnneGrintuchkasFiftRobe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
windgoddness
Bywalec
Bywalec


Dołączył: 05 Cze 2022
Posty: 266055

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorсайтheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 05, 2022 19:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group